25-11-2018 ŞAMPİYONA

Yıldızlar Bölge Şampiyonası 4 ilde tamamlandı

Yıldızlar Takım Bölge Şampiyonası, 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde Kocaeli, Ankara, Antalya ve Batman illerinde yapıldı.

Yıldızlar Bölge Şampiyonası 4 ilde tamamlandı

Yıldızlar Takım Bölge Şampiyonası, 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde Kocaeli, Ankara, Antalya ve Batman illerinde yapıldı.
Marmara Bölge karşılaşmaları, Kocaeli Şh.Polis Recep Topaloğlu Spor Salonunda, İç Anadolu ve Karadeniz Bölge karşılaşmaları, Ankara Mamak Spor Salonunda,
Akdeniz ve Ege Bölge karşılaşmaları, Antalya 10 bin kişilik Spor Salonunda, Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölge karşılaşmaları, Batman 19 Mayıs Spor Salonunda düzenlendi. 
Karşılaşmalar sonucunda Bölge kontenjanlarına göre dereceye giren takımlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar. 1 Ocak 2004 ve sonrası doğumlu sporcular katılabildiği Yıldızlar Takım Bölge Şampiyonasında erkek ve bayan takım maçları 5 maçlık sistem (Corbilon Kupa sistemi, 4 tek ve 1 çift) ile oynandı. 

BÖLGE KONTENJANLARI VE DERECEYE GİREN TAKIMLAR
Bölge kontenjanlarına göre dereceye giren takımlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.

Akdeniz Bölgesinden 4 erkek ve 3 bayan takım, 
Erkek
1-Ispartes (A), 2-Antalya ASAT, 3-Hatay ASP, 4-Ispartes (B)
Bayan
1-Ispartes, 2-Hatay ASP, 3-Antalyaspor
Ege Bölgesinden 4 erkek ve 4 bayan takım,
Erkek
1-Mavi Ege (A), 2-Mavi Ege (B), 3-Muğla Büyükşehir (A), 4-Muğla Büyükşehir (B)
Bayan
1-Seramikspor, 2-Muğla Büyükşehir (A), 3-Aydın Gençlik, 4-Muğla Büyükşehir (B)
İç Anadolu Bölgesinden 3 erkek ve 3 bayan takım,
Erkek
1-Kocasinan Belediye (A), 2-Kocasinan Belediye (B), 3-Çankaya Üniv.
Bayan
1- Şh.Hakan Kabil, 2-AFAD, 3-Kocasinan Belediye
Karadeniz Bölgesinden 7 erkek ve 5 bayan takım,
Erkek
1-Çorum Belediye (A), 2-Çorum Belediye (B), 3-Spor İhtisas, 4-Bayburt Gençlik, 5-Özel İdare Yolspor, 6-Çalık Yedaş (A), 7-Çalık Yedaş (B)
Bayan
1-Özel İdare Yolspor, 2-Çorum Belediye, 3-Çalık Yedaş (A), 4-Samsun İlkadım Belediye, 5-Çalık Yedaş (B)
Marmara Bölgesinden 7 erkek ve 8 bayan takım  
Erkekler
1-İBBSK (A), 2-Yalova Belediye (A), 3-Fenerbahçe, 4-İBBSK (B), 5-Beşiktaş, 6-Yalova Belediye (B), 7-Kocaeli BŞ.Kağıtspor
Bayanlar
1-İBBSK (A), 2-İBBSK (B), 3-Fenerbahçe, 4-Bursaspor (A), 5-Bursa Büyükşehir, 6-Kocaeli Gençlik, 7-Yalova Belediye, 8-Bursaspor (B)
Doğu Anadolu Bölgesinden 3 erkek ve 3 bayan takım,
Erkek
1-Öz Van Gençlik, 2-Iğdır Gençlik, 3-Tatvan Krater
Bayan
1-Tatvan Krater, 2-Bingöl 12 Engelliler, 3-Öz Van Gençlik
Güneydoğu Anadolu Bölgesinden 5 erkek ve 5 bayan takım,
Erkek
1-1955 Batman Belediye (A), 2-Kilis Kaşifspor, 3-Haliliye Belediye, 4-1955 Batman Belediye (B), 5-Batman Özel İdare G.B.
Bayan
1-1955 Batman Belediye (A), 2-Batman Özel İdare G.B. (A), 3-1955 Batman Belediye (B), 4-Kilis Gençlik, 5-Batman Özel İdare G.B.

AKDENİZ YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya tıklayınız
EGE YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya tıklayınız
İÇANADOLU YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya tıklayınız
KARADENİZ YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya tıklayınız
MARMARA YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya tıklayınız
DOĞU ve GÜNEYDOĞU ANADOLU YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya  tıklayınız

 

 


Bu haber 474 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER ŞAMPİYONA HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam