reklam
03-05-2017 TURNUVA

ÜNİLİG'de birinciler Çeşme'de belli oldu

Üniversiteler Ligi Ünilig’de Masa Tenisi finalleri İzmir Çeşme Spor Salonunda yapıldı.

ÜNİLİG'de birinciler Çeşme'de belli oldu

Üniversiteler Ligi ÜNİLİG’de Masa Tenisi finalleri İzmir Çeşme Spor Salonunda yapıldı.
Eleme gruplarında dereceye girerek finallere katılmaya hak kazanan takımlardan erkeklerde Karabük Üniversitesi, bayanlarda ise İstanbul Üniversitesi ve Gaziantep Üniversitesi Çeşme’ye gelmeyince finaller erkeklerde 11, bayanlarda 10 takımla yapıldı.

Grup maçları ve ana tablonun ardından oynanan final maçlarında bayanlarda Marmara Üniversitesi’ni mağlup eden geçen yılın ikincisi Çukurova Üniversitesi, erkeklerde ise geçen yılın birincisi İstanbul Aydın Üniversitesi’ni yenen Marmara Üniversitesi birinciliği kazandı. 
Bayanlarda Marmara Üniversitesi ikinci, Fırat Üniversitesi üçüncü, Erkeklerde İstanbul Aydın Üniversitesi ikinci, Girne Amerikan Üniversitesi ise üçüncü sırayı aldı.

Klasman maçlarının ardından erkeklerde İnönü Üniversitesi dördüncü, İstanbul Üniversitesi beşinci, Fırat Üniversitesi altıncı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi yedinci, İstanbul Teknik Üniversitesi sekizinci, Kocaeli Üniversitesi ve Çukurova Üniversitesi ise onuncu oldu.
Bayanlarda ise Düzce Üniversitesi dördüncü, Akdeniz Üniversitesi beşinci, Cumhuriyet Üniversitesi altıncı, Giresun Üniversitesi yedinci, Yeditepe Üniversitesi sekizinci, Dicle Üniversitesi dokuzuncu, İstanbul Bilim Üniversitesi ise onuncu sırayı aldı.


Bu haber 1703 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TURNUVA HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam