24-10-2018 TURNUVA

Uluslar arası Fenerbehçe Veteran Masa Tenisi Turnuvası

Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği tarafından bu yıl 19.su düzenlenen Uluslar arası Fenerbehçe Veteran Masa Tenisi Turnuvası 20-21 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul Kadıköy Caferağa Spor Salonunda yapıldı.

Uluslar arası Fenerbehçe Veteran Masa Tenisi Turnuvası

Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği tarafından bu yıl 19.su düzenlenen Uluslar arası Fenerbehçe Veteran Masa Tenisi Turnuvası 20-21 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul Kadıköy Caferağa Spor Salonunda yapıldı.
Turnuvaya Türkiye'nin yanı sıra Almanya, Bulgaristan, İsveç, İtalya, Kırgızistan, KKTC, Kuzey Irak (Erbil), Romanya, Rusya, Slovakya, Yunanistan!dan toplam 226 sporcu katıldı. 
Erkekler 40-49 yaş kategorisinde Arsalan Babazadeh, 50-59'da Ferhat Erduran, 60-64'de Mustafa Akar, 65-69'da Kenan Atalay, 70-74'de Bulgaristan'dan Rostislav Georgiev, 75-79'da Bulgaristan'dan Boris Cervenkov, +80'de Almanya'dan Klaus Kruger birincilikleri kazandılar.
Kadınlar 40-49'da Neslihan Öner, 50-59'da Serpil Pınar, +60'da Romanya'dan Ana Lunteanu ilk sırayı elde etti.
Çift Erkeklerde 40-49'da Hasan Çağrıcı/Tuncay Temiz, 50-59'da Kırgızistan'dan Rosen Rachev/Nuredin Suparbaev, 60-64'da Mustafa Akar/Ahmet Henden, 65-69'da Bulgaristan'dan Dimitar Karaivanov/Rostilav Georgiev, 70-74'de Alman Klaus Kruger ve Slovak Lubomir Valek çifti, +75'de ise Bulgaristan'dan Petar Abadijev ile Yıldırım Türkeri ikilisi birinci sırayı aldılar.
Çift Kadınlarda 40-49'da Neslihan Öner/Ülkü Belir, +50'de Serpil Pınar/Şule Yıldön ilk sırayı elde ettiler.
40 yaş üstü Karışık çiftlerde ise Fulya Diker, Bulgar partneri Rosen Rachev ile birinciliği kazandı.

19th INTERNATIONAL FENERBAHCE VETERANS TABLE TENNIS TOURNAMENT

80+ MEN’S SINGLES
1-KLAUS KRUGER- ALMANYA
2-ERCAN CEYLAN - İSTANBUL
3- ORHAN BAKKALOĞLU - İSTANBUL
3- PETAR ABADJIEV - BULGARİSTAN
CONS: 1- ERGUN GÜLTEKIN - İSTANBUL

75 - 79 MEN’S SINGLES
1- BORIS CERVENKOV - BULGARİSTAN
2-AYDIN BİNGÖL - İSTANBUL
3-YILDIRIM TÜRKERİ - İSTANBUL

70-74 MEN’S SINGLES
1- ROSTISLAV GEORGIEV - BULGARİSTAN
2- LUBOMIR VALEK - SLOVAKYA
3-SUPHİ ATLIHAN– İSTANBUL
3- NISAN PAMUKCIAN - BULGARİSTAN
CONS:1- AHMET KUZU - BURSA

65-69 MEN’S SINGLES
1-KENAN ATALAY- ANKARA
2-FEHMİ YAVUZER –BURSA
3- DIMITAR KARAIVANOV – BULGARİSTAN
3-SADULLAH ŞEN –İSTANBUL
CONS:1-ŞENEL ALTUN – ESKİŞEHİR

60-64 MEN’S SINGLES
1-MUSTAFA AKAR - İSTANBUL
2- PETER KOVAL –SLOVAKYA
3-FERİT ATABEY - İSTANBUL
3- IVAN SHISHKOV - BULGARİSTAN
CONS: 1-ZİHNİ TUNAY – İSTANBUL

50-59 MEN’S SINGLES
1-FERHAT ERDURAN - İSTANBUL
2-CEMİL KAHRAMAN– EDİRNE
3- YANKO DIMITROV – BULGARİSTAN
3-ATİLLA ÇAMLIDAĞ –İSTANBUL
CONS: 1-AYTEKİN AKDENİZ – BURSA

40-49 MEN’S SINGLES
1- ARSALAN BABAZADEH - İSTANBUL
2- SUAT UĞURLU – İSTANBUL
3- İBRAHİM EKE - KONYA
3- ADEM GÜNEŞOĞLU –SAMSUN
CONS: 1-BARIŞ ALKIR – İSTANBUL

60+ WOMEN’S SINGLES
1-LUNTEANU ANA - ROMANYA
2-NESİBE MÜSEVİTOĞLU – İSTANBUL
3-NUR MORER - İSTANBUL
3-MAGDALENA KARAIVANOV – BULGARİSTAN

50-59 WOMEN’S SINGLES
1-SERPİL PINAR - İSTANBUL
2-SELMA PEHLİVAN– İSTANBUL
3-YEŞİM AKDENİZ - İZMİR
3-A.MEHTAP KÖM – İSTANBUL
CONS:1-ŞEHNAZ KARAATLI – İSTANBUL

40-49 WOMEN’S SINGLES
1-NESLİHAN ÖNER -ANKARA
2- PURENDEA OLIMPIA - ROMANYA
3- NESRİN AKSOY – İSTANBUL
3- ÜLKÜ BELİR - BURSA
CONS:1-SVETLANA SEKENDİZ – İSTANBUL

75+ MEN’S DOUBLES
1- PETAR ABADJIEV - BULGARİSTAN / YILDIRIM TÜRKERİ – İSTANBUL
2- ERCAN CEYLAN - İSTANBUL / AYDIN BİNGÖL - İSTANBUL

70-74 MEN’S DOUBLES
1- KLAUS KRUGER - ALMANYA / LUBOMIR VALEK - SLOVAKYA
2- ATANAS KADIEV – BALIKESİR / CAN BİNGÖL - İSTANBUL
3- BORIS CERVENKOV – BULGARİSTAN / YORDAN YORDANOV - BULGARİSTAN
3 - ANGEL MARKOV - AMERİKA / ERGUN GÜLTEKIN - İSTANBUL

65-69 MEN’S DOUBLES
1- DİMİTAR KARAİVANOV- BULGARİSTAN / ROSTISLAV GEORGIEV – BULGARİSTAN
2- FEHMİ YAVUZER – BURSA / FADIL OLGUNER –KKTC
3- SUPHİ ATLIHAN –İSTANBUL / OSMAN KARAGÜLLELER - İSTANBUL
3 - HALİT İBAK - İSTANBUL / MUSTAFA BAYDEMİR - İSTANBUL

60-64 MEN’S DOUBLES
1- MUSTAFA AKAR -İSTANBUL / AHMET HENDEN - İSTANBUL
2- ZİHNİ TUNAY –İSTANBUL / BASRİ YILMAZ - İSTANBUL
3- ALİ YILDIRMIŞ – BİLECİK / İSMET TÜRKSAYAR -KAHRAMANMARAŞ
3 - PETER KOVAL -SLOVAKYA /FERİT ATABEY – İSTANBUL

50-59 MEN’S DOUBLES
1- RACHEV ROSEN -BULGARİSTAN / NUREDIN SUPARBAEV - KIRGIZİSTAN
2- MEHMET ŞEN –BURSA / ATİLLA ÇAMLIDAĞ - İSTANBUL
3- SAVAŞ ERTUFAN – İSTANBUL / CENGİZ AKDAĞLI - İSTANBUL
3 – ZİYA İSHAKOĞLU -İSTANBUL / MURAT GÜNAY -İSTANBUL

40-49 MEN’S DOUBLES
1-HASAN ÇAĞRICI – ANKARA / TUNCAY TEMİZ - BURSA
2-MESUT BARKALE –KONYA /İBRAHİM EKE -KONYA
3-SUAT UĞURLU – İSTANBUL / ADEM GÜNEŞOĞLU - SAMSUN
3-AYKUT PINAR – BURSA / ALP DARDAĞAN - BURSA

50+ WOMEN’S DOUBLES
1- SERPİL PINAR – İSTANBUL / ŞULE YILDÖN - İSTANBUL
2- LUNTEANU ANA –ROMANYA / YEŞİM AKDENİZ – İZMİR
3- PURENDEA OLIMPIA – ROMANYA / ELİF GAMZE GÖZNE - İSTANBUL
3-SİBEL ÇALLI – İSTANBUL / ŞEHNAZ KARAATLI - İSTANBUL

40-49 WOMEN’S DOUBLES
1- NESLİHAN ÖNER– ANKARA / ÜLKÜ BELİR - BURSA
2-NESRİN AKSOY –İSTANBUL / SAADET TEKEŞ - İSTANBUL
3-EBRU BANU ERDOĞAN – İSTANBUL / SELDA AYDIN - ANKARA
3-SELMA PEHLİVAN – İSTANBUL SEVİL TOKATLI - İSTANBUL

40+ MİX
1-FULYA DİKER – İSTANBUL / RACHEV ROSEN -BULGARİSTAN
2- ÜLKÜ BELİR - BURSA / MEHMET ŞEN – BURSA
3- PURENDEA OLIMPIA – ROMANYA / LUCACI ADRIAN MIHAI - ROMANYA
3- NESLİHAN ÖNER– ANKARA / NUREDIN SUPARBAEV - KIRGIZİSTAN


Bu haber 698 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TURNUVA HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam