06-08-2017 MİLLİ TAKIM

U21 ferdi maçlarda madalyaları topladık

Türkiye U21 Milli takımı sporcuları elde ettikleri beş birincilik, dört ikincilik ve beş üçüncülük ile takım halinde U21 Balkan Şampiyonluğunu kazandılar.

U21 ferdi maçlarda madalyaları topladık

Karadağ'ın başkenti Podgorica kentinde düzenlenen 2017 Masa Tenisi U21 Balkan Şampiyonası’nda ferdi maçlarda beş birincilik, dört ikincilik ve beş üçüncülük elde eden Türkiye takım halinde U21 Balkan Şampiyonu oldu. Türkiye, takım müsabakalarında da hem Erkeklerde, hem bayanlarda Balkan Şampiyonu olmuştu.
Tek Erkeklerde Talha Yiğenler birinci, İbrahim Gündüz ikinci, Tugay Yılmaz üçüncü olurken, Tek Bayanlarda Özge Yılmaz ilk sırayı aldı. Ece Haraç ikinci, Betül Nur Kahraman ve Aybüke Öner ise üçüncü oldu.
Çift Erkeklerde İbrahim Gündüz/Talha Yiğenler çifti birinci, Ziver Gündüz/Tugay Yılmaz çifti üçüncülüğü elde ederken, Çift Bayanlarda Özge Yılmaz/Ece Haraç çifti birinci, Betül Nur Kahraman/Aybüke Öner çifti ise ikinci oldu.
Karışık çiftlerde  İbrahim Gündüz /Özge Yılmaz çifti ilk sırayı elde ederken, Talha/Aybüke Öner ikilisi ikinci, Ziver Gündüz/Betül Nur Kahraman ikilisi ise üçüncü sırayı aldı.
Böylece Türkiye U21 Milli takımı sporcuları elde ettikleri beş birincilik, dört ikincilik ve beş üçüncülük ile takım halinde U21 Balkan Şampiyonluğunu kazandılar.


Bu haber 6377 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER MİLLİ TAKIM HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam