reklam
09-12-2017 TURNUVA

Paralimpik Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Ankara'da yapıldı

Ankara Altındağ Spor Salonunda Erkelerde 8, bayanlarda ise Class'da yapılan maçlarla tamamlandı.

Paralimpik Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Ankara'da yapıldı

Paralimpik Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 9-10 Aralık 2017 tarihleri arasında Ankara Altındağ Spor Salonunda Erkelerde 8, bayanlarda ise Class'da yapılan maçlarla tamamlandı. 
Ferdi Erkeklerde; Class 1-3'de Ümit Demirbilek, Class 4'de Abdullah Öztürk, Class 5'de Ali Öztürk, Class 6'da Kubilay Mengüç, Class 7'de Murathan Sayınalp, Class 8'de Mustafa Özdemir, Class 9'da Engin Avcı, Class 10'da Fatih Erden, Bayanlarda; Class 1-3'de Nergiz Altıntaş, Class 4-5'de İrem Oluk, Class 6-10'da Merve Cansu Demir birincilikleri kazandılar.

Takım maçlarında ise Erkeklerde 5, bayanlarda iki Class'da mücadele verildi. Takım maçları Erkeklerde; Class 1-3'de Ümit Demirbilek, Yusuf Zaladin, Ahmet Özalp, Class 4-5'de Abdullah Öztürk, Süleyman Vural, Hamza Çalışkan, Class 6-7'de Kubilay Mengüç, Arif Arslantürk, Class 8-9'da Kerim Özay, Ayhan Uysal, Sefer Yalçın, Class 10'da Fatih Erden, Yağız Engin, Samet Koç
Bayanlarda; Class 1-5'de Merve Sefa Özsu, İrem Oluk, Gökçe İrem Gündüz, Class 6-10'da Hilal Türkkan, Ebru Can Türkiye Şampiyonluğunu elde ettiler.

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞMA TALİMATI
1- Yarışmalar 09-11 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’nın Altındağ İlçesinde bulunan Altındağ Spor Salonunda yapılacaktır.
2-Klasifikasyon, yarışmaların yapılacağı salonda 09 Aralık 2017 tarihinde, 09:00-14:00 saatleri arasında yapılacaktır. (Sınıflandırmaya girecek sporcular engel raporlarını göstermek zorundadır.)
3- Yarışmaların Kura Çekimi ve teknik toplantı 9 Aralık Cumartesi günü saat 14:00’da Spor Salonundaki toplantı odasında icra edilecektir.
4-Yarışmalar 9 Aralık 2017 Cumartesi kura çekimi ve teknik toplantıdan sonra takım yarışmalarıyla başlayacaktır.
5- Yarışmaya Bedensel Engelli sporcu Lisanslarını 2017-2018 vizesini yaptırmış sporcular katılacak diğer lisanslı sporcular yarışmada kesinlikle yarıştırılmayacak ve yollukları ödenmeyecektir.
6- Yarışmalar Ferdi ve Takım Sınıf yarışmaları şeklinde yapılacaktır.
7- Yarışmalar kazanılmış 3 set üzerinden oynanacaktır.
8- Yarışma kıyafetleri kısa kollu forma, şort veya etek, çorap ve spor ayakkabılarından olacaktır. (Alt eşofmanla oynamaya müsaade edilebilir.)
9- Raketlerin lastik kaplamaları ITTF onaylı olacaktır.
10- Yarışmaya katılacak takım ve oyuncular listelerini İl Müdürlüklerinden onaylanmış bir şekilde 5 ARALIK 2017 tarihine kadar Federasyonumuz 0312 311 68 52 nolu faksına ulaştırılması gerekmektedir.(Kafile Listelerinin asılları yarışma yerinde teslim edilecektir.) Onaylı listeleri olmayan sporculara dereceye girseler dahi ödeme yapılamayacaktır.
11- Yarışmalar sonucu dereceye giren ilk 8 sporcu ile kulübünün 1 idareci, 1 antrenör, 1 refakatçisine (sadece sandalye bağımlıları için refakatçi kabul edilecektir)yol ücretleri ve günlük yevmiyeleri Federasyonumuzca ödenecektir. İlk 8’ e giremeyen sporcuların yol ücreti ve yevmiyeleri federasyonumuzca ödenmeyecek olup kendi İl Müdürlükleri bütçe imkanları doğrultusunda karşılanabilir.
12- Federasyonumuzca yarışmalarda ilk 4 dereceye giren sporculara Madalya ayrıca Takım yarışmalarında ilk üç dereceye giren takımlara Kupa verilecektir.
13-2017 Milli Takım Kadrosunda görev alan sporcuların Türkiye Şampiyonasına katılması zorunludur.


Bu haber 1293 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TURNUVA HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam