reklam
10-10-2017 GÜNDEM

Özel Sporcular Stiga ile daha güçlü

Stiga'nın Türkiye distribütörü Şükrü Dereli, Down Sendromlular Masa Tenisi Milli Takımına sponsor oldu

Özel Sporcular Stiga ile daha güçlü

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu olarak İzmir'de yapılan Dünya Şampiyonası kampında bulunan masa tenisi ekibimiz, çalışmalarına devam ederken, mutluluk verici bir gelişme yaşandı.
Masa tenisinin köklü markalarından Stiga'nın Türkiye distribütörü ve yıllarca A milli takım formamızı terletmiş isimlerden Şükrü Dereli, takdirle takip ettiği Down Sendromlular Masa Tenisi Milli Takımına sponsor oldu. 11-16 Ekim tarihlerinde Portekiz'in Gaia kentinde yapılacak olan Dünya Down Sendromlular Masa Tenisi Şampiyonası'nda yarışacak milli takımımıza formaları ulaşırken, sporcularımızın sevinci görülmeye değerdi.

Konuyla ilgili Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Masa Tenisi Teknik kurul başkanı Samet Polat şunları söyledi "Sporcularımız masa tenisi çalışmaları için çok ciddi emekler sarf ediyor, sporcularımızın yanında antrenör ve ailelerimiz de gerçekten büyük emekler sarf ediyor. Bu çabaların desteklenmesi için teknik ekibimle var gücümüzle çalışıyoruz. İstediğimiz destekleri yavaş yavaş görmeye başlıyoruz, Stiga'nın bu önemli desteği bizim için gerçekten çok büyük bir sevinç kaynağı oldu. Gençlerimizin destek görmesi onları hem mutlu, hem de motive ediyor. Bu desteğin önemli bir adım olduğunu, lig takımımız için de destek beklediğimizi ifade etmek istiyorum. Ayrıca, bir çok kişiden de destek mesajları alıyoruz, herkese içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Dünya şampiyonlarının da tercih ettiği İsveç firmasının desteği ile sporcularımızın daha büyük başarılara ulaşmasını diliyor, bunu başaracaklarına yürekten inanıyoruz'' dedi.


Bu haber 701 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam