07-05-2018 GÜNDEM

Özel Sporcular Milli takımı Slovenya Open'da

9-12 Mayıs 2018 tarihlerinde Slovenya'nın Lasko kentinde yapılacak olan PTT Slovenya Open Turnuvası'nda Türkiye Özel Sporcular Milli takımı, 11.Class'ta mücadele edecekler.

Özel Sporcular Milli takımı Slovenya Open'da

9-12 Mayıs 2018 tarihlerinde Slovenya'nın Lasko kentinde yapılacak olan PTT Slovenya Open Turnuvası'nda Türkiye Özel Sporcular Milli takımı, 11.Class'ta mücadele edecek.

Turnuvaya çok iyi hazırlandıklarını söyleyen Milli takım Antrenörü Mesut Kuşgöz, Masa Tenisi Dünyası'na yaptığı açıklamada ''Buraya İzmir de 13 gün süren Milli takım kampı yaparak hazırlandık. Hedefimiz ilk kez katılacağımız müsabakada ülkemizi en iyi şekilde temsil edip, madalya kazanmak için mücadele etmek olacak'' dedi.
2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde ilk sınavlarına çıkacaklarını belirten Kuşgöz ''Olimpiyat yolunda müsabakalarımıza Slovenya ile başlıyoruz. Hedefimiz 2019 Dünya Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası'nda ülkemize madalya kazandırmak ve 2020 Tokyo Paralimpik Oyunlarına katılma hakkı elde etmek istiyoruz'' diye konuştu.

Kafile başkanı ve Milli takımlar sorumlusu Akın Üstün idaresindeki Özel Sporcular Milli takımında; Antrenörler Mesut Kuşgöz ve Derya Tuncal, sporcular, Sümeyra Türk (Çorum ), Satınur İnce (Çorum), Ebru Acer (Ankara), Garip Olcaş (Yalova), Dindar Mühürdaroğlu (Hakkari), Utku Caberoğlu (Ankara) yer alıyor.


Bu haber 1260 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam