27-12-2018 GÜNDEM

Olağanüstü Genel Kurul için tek aday

TMTF tarafından 5 Ocak 2019 tarihinde Ankara'da yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul için Başkan adaylık süresi sona erdi.

Olağanüstü Genel Kurul için tek aday

TMTF tarafından 5 Ocak 2019 tarihinde Ankara'da yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul için Başkan adaylığı resmi başvuru süresi sona erdi.
Daha önce hem Oktay Çimen döneminde, hem de Kerim Koç döneminde TMTF Yönetim Kurulunda yer alan Fatih Karaca, gerekli evrakları tamamalayarak Federasyon Başkanlığı için resmi başvurusunu yaptı.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nun resmi web sitesinden yapılan açıklamada, Fatih Karaca'nın başvurusunun incelendikten sonra Başkan adaylığı için uygun görüldüğü belirtildi.

TMTF Başkan Adaylığı Duyurusu
Federasyonumuzca 05 Ocak 2019 tarihinde Ankara Başkent Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda saat:10.30’da yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul için Sayın Fatih KARACA 26 Aralık 2018 tarihinde Federasyonumuza Başkan adaylığı için başvuruda bulunmuştur. Spor Genel Müdürlüğü ve Masa Tenisi Federasyonu yetkililerinden oluşan komisyonca Ana Statümüzün 9/3 maddesinde öngörülen  başvuru evrakları, ilgili komisyonca incelendikten sonra Başkan adaylığı başvurusu uygun görülmüştür.

FATİH KARACA kimdir?
İstanbul Büyükşehir Belediye Spor'da Masa Tenisi alt yapı eğitimi alan Fatih Karaca İBBSK'da sporculuk yaptı. Oktay Çimen Federasyonu'nda Yönetim kurulu üyeliği, Kerim Koç Federasyonunda ise Başkan Vekilliği görevlerinde bulunan Karaca, son olarak İstanbul Büyükşehir Bediyesi Masa Tenisi Şube Sorumlusu olarak görev yapıyordu.


Bu haber 898 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam