05-11-2018 ŞAMPİYONA

Küçükler Bölge Takım Şampiyonası

Küçükler Bölge Takım Şampiyonası karşılaşmaları, 3-4 Kasım 2018 tarihleri arasında Balıkesir, Samsun, Adana ve Van´da oynandı.

Küçükler Bölge Takım Şampiyonası

Küçükler Bölge Takım Şampiyonası karşılaşmaları, 3-4 Kasım 2018 tarihleri arasında Balıkesir, Samsun, Adana ve Van´da oynandı.

Marmara ve Ege Bölgesi maçları Balıkesir´de toplam 63 takımın katılımı ile Yeni Spor Salonu´nda, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesi müsabakaları toplam 55 takımın katılımı ile Samsun´da Yaşar Doğu Spor Salonunda, Akdeniz Bölgesi karşılaşmaları 17 takımın katılımı ile Adana´da Çukurova Üniversitesi Spor Salonunda, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Bölgesi maçları ise toplam 26 takımın katılımı ile Van´da Yüzüncü Yıl Üniv. Spor Salonunda yapıldı. 
Bölge kontenjana göre dereceye giren takımlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar. 

Dört şehirde 7 Bölgeden takımların yoğun katılımı ile yapılan Küçükler Bölge Takım Şampiyonaları, bölgelerin canlanması, bölge takımlarının müsabaka sayılarının artması açısından da son derece yararlı oldu.

KÜÇÜKLER BÖLGE TAKIM ŞAMPİYONASI SIRALAMALARI için buraya tıklayınız

AKDENİZ BÖLGESİ SONUÇLAR VE SIRALAMALAR - ADANA için buraya tıklayınız

DOĞU ANADOLU ve GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ SONUÇLAR VE SIRALAMALAR - VAN için buraya tıklayınız

EGE BÖLGESİ SONUÇLAR VE SIRALAMALAR - BALIKESİR için buraya tıklayınız

İÇ ANADOLU BÖLGESİ SONUÇLAR VE SIRALAMALAR - SAMSUN için buraya tıklayınız

KARADENİZ BÖLGESİ SONUÇLAR VE SIRALAMALAR - SAMSUN için buraya tıklayınız

MARMARA BÖLGESİ SONUÇLAR VE SIRALAMALAR - BALIKESİR için buraya tıklayınız


DERECELER ve TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILMAYA HAK KAZANAN TAKIMLAR

Bölge kontenjana göre dereceye giren takımlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.

Marmara Bölgesi:
Bayan, 1.İBB (A), 2.Kocaeli BŞB, 3.Bursaspor, 4.Kasımpaşa Erok (B), 5.Kasımpaşa Erok (A), 6.Çerkezköy Belediye, 7.İTÜ Geliştirme Vakfı
Erkek, 1.Kasımpaşa Erok (B), 2.İBB (A), 3.Kasımpaşa Erok (A), 4.Beşiktaş, 5.Traker, 6.Tuzla Belediye

Ege Bölgesi:
Bayan, 1.Muğla BŞB (A), 2.Muğla BŞB (B), 3.Mavi Ege
Erkek, 1.İzmir BŞB, 2.Mavi Ege, 3.Akhisar Gençlik

Doğu Anadolu Bölgesi:
Bayan, 1. Elazığ Belediye (B), 2. Özvan Gençlik B, 3. Elazığ Belediye (A)
Erkek, 1. Malatya Yeşilyurt Belediye, 2. Elazığ Belediye (A), 3. Iğdır Gençlik spor

Güneydoğu Anadolu Bölgesi:
Bayan, 1. 1955 Batman Belediye (A), 2. 1955 Batman Belediye (B), 3. Gaziantep BŞB.
Erkek, 1. Gaziantep BŞB. 2. 1955 Batman Belediye, 3. Şanlıurfa Gençlik spor, 4.1955 Batman Belediye (B)

İç Anadolu Bölgesi:
Bayan, 1.AFAD Spor, 2.Şh.Hakan Kabil, 3.Kocasinan Beld., 4.Kariyer-Der
Erkek, 1.Kocasinan Beld., 2.Çankaya Üniv., 3.BŞB.Ankaraspor

Karadeniz Bölgesi:
Bayan, 1.Çorum Belediye (A), 2.Amasya Gençlik, 3.Çalık YEDAŞ (A), 4.Çalık YEDAŞ (B), 5.Çorum Belediye (B)
Erkek, 1.Çorum Belediye (A), 2. Çorum Spor İhtisas, 3. Çorum Belediye (B), 4.Amasya Polisgücü, 5.Çalık YEDAŞ, 6.Özel İdare Yol Spor, 7.Amasya Gençlik

Akdeniz Bölgesi:
Bayan, 1.Çukurova Üniv. (A), 2.Çukurova Üniv. (B), 3.Hatay ASP (A), 4.Antalyaspor
Erkek, 1.Çukurova Üniv. (A), 2.Hatay ASP (A), 3.Ispartes (A), 4.Çukurova Üniv. (B), 5.Ispartes (B)

 


Bu haber 1435 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER ŞAMPİYONA HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam