22-12-2018 GÜNDEM

İstanbul'da Uluslararası Performans Kampı düzenlenecek

Ping Organizasyon tarafından İstanbul'da 21-27 Ocak 2019 tarihleri arasında 1.Uluslararası Masa Tenisi Performans Kampı düzenlenecek.

İstanbul'da Uluslararası Performans Kampı düzenlenecek

Ping Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri tarafından İstanbul'da 21-27 Ocak 2019 tarihleri arasında 1.Uluslararası Masa Tenisi Performans Kampı düzenlenecek. Kampa Table Tennis Organizations, Masa Tenisi Dünyası, VTV weebTv ve Moda Spor ise destek verecek. Her seviyeden ve her yaştan lisanslı ya da lisansız herkese açık olacak olan kamp Tozkoparan Spor Salonu'nda yapılacak.

ÜST DÜZEY ANTRENÖRLERLE FARKLI BİR DENEYİM
1.Uluslararası Masa Tenisi Performans Kampı, masa tenisi sporcularının performanslarını arttırmayı amaçlıyor.  Kampta ayrıca, Deneyimli antrenörler gözetiminde yüksek kaliteli ve yoğun antrenman programı ile sporcuların farklı bir deneyim kazanması hedefleniyor. Performans Kampında, üst düzey antrenörlerin yanı sıra, kondisyoner ve spor psikologu desteği ile kişiye özel planlamaları da yapılacak.

GÜNDE ÇİFT ANTRENMAN YAPILACAK
Antrenmanlar her gün çift antrenman ile 5 saat sürecek. 1.Uluslararası Masa Tenisi Performans Kampında dünyaca ünlü yabancı baş antrenör, performans grubu sorumlusu  ve gelişim grubu sorumlusu olmak üzere 3  sorumlu antrenör ve yardımcı antrenörler ile partner sporcular görev alacak.

DÜNYACA ÜNLÜ ANTRENÖR FİLİMON İSTANBUL'A GELİYOR
Her seviyeden ve her yaştan lisanslı ya da lisansız herkese açık olacak olan kampın baş antrenörlüğünü Romanya Milli takımıyla Avrupa Şampiyonluğunu elde eden ünlü teknik adam Viorel Filimon yapacak. Kariyeri kupalar ve şampiyonluklarla dolu olan Romen çalıştırıcı ayrıca, dünya Masa Tenisi'ne kazandırdığı Elizabeth samara, Andrei Filimon, Ionescu Ivedou, Elena Zaharia gibi Romen sporcularında antrenörlüğünü yapıyor. Viorel Filimon Romanya Masa Tenisi Milli takımlarının son yıllarda kazandığı Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Avrupa Şampiyonluklarıyla, Dünyanın en iyi antrenörleri arasında gösteriliyor. Viorel filimon performans kampı boyunca kampın  baş antrenörlüğünü yürütecek. Antrenman programları filimon tarafından hazırlanacak ve uygulanacak. Tecrübeli antrenör filimon ayrıca kamp esnasında antrenör gelişimine yönelik uygulamalı bir seminer de verecek.

DESTEK HİZMETLERİ DE OLACAK
Kondisyoner ve spor psikologları tarafından desteklenecek olan Performans Kampında sporcuların tüm kondisyon çalışmaları uzman kondisyoner tarafından planlanacak ve uygulanacak. Kampta ayrıca profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapılarak katılımcılara hediye edilecek. Kampın son günü olan 27 Ocak 2019 Pazar günü ise, kampa katılan sporcuların ve dış katılımcıların da yer alacağı bir açık turnuva düzenlenerek dereceye girenlere çeşitli hediyeler verilecek.
1. Uluslararası Performans Kampının kayıtları devam ederken kontenjan ise 30 sporcu olarak belirlendi.

KAMP BAŞVURU FORMU

GENEL BİLGİLER

* 1.Uluslararası Masa Tenisi Performans Kampı Ping Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri tarafından düzenlenecek olup Moda Spor Kulübü, Table Tennis Organizations ve Masa Tenisi Dünyası işbirliği ile organize edilecektir.
* Kampımız her seviyeden masa tenisi sporcularının performanslarını arttırmaya yöneliktir.
* Deneyimli antrenörler gözetiminde yüksek kaliteli ve yoğun antrenman programı ile sporcuların farklı bir deneyim kazanması hedeflenmektedir.
* Kampımızda üst düzey antrenörlerin yanında, uzman kondisyoner ve spor psikoloğu desteği ile kişiye özel planlamalar yapılacaktır.
* Katılımcı sporculara sağlıklı bir sosyal ortam sunmanın antrenmanların verimliliğini açısından oldukça önemlidir. Hem saha içi hem de saha dışı aktiviteler ile  keyifli bir antrenman ve arkadaşlık ortamı da bu kampın sunacağı diğer bir ayrıcalıktır.
* 1.Uluslararası Masa Tenisi Performans Kampı'na katılım koşullarını yerine getiren, lisanslı ya da lisansız her yaş grubundan sporcu veya sporcu adayı herkes katılabilir.

ANTRENMAN

* Antrenmanlar her gün 09.30-12.00 / 15.00- 17.30 olarak günde 5 saat olarak planlanmıştır. 7 günlük programda sporcular toplam 12 antrenman yapacaklardır.
* Kampımızda bir yabancı baş antrenör, performans grubu sorumlusu  ve gelişim grubu sorumlusu olmak üzere 3  sorumlu antrenör ve yardımcı antrenörler ile partner sporcular görev alacaktır.
* Antrenörlerimiz alanında uzman, ulusal ve uluslar arası birçok başarı elde etmiş, Milli Takım düzeyinde görev yapmış antrenörlerdir.
* Antrenmanlarımız kondisyoner ve spor psikologları tarafından desteklenecektir. Sporcuların tüm kondisyon çalışmaları uzman kondisyoner tarafından planlanacak ve uygulanacaktır. Kampımızda sporcuların psikolojik gelişimine yönelik seminerler de yer alacaktır.

AÇIK TURNUVA

*Kampın son günü olan 27 Ocak 2019 Pazar günü, kampa katılan sporcuların ve dış katılımcıların da yer alacağı bir açık turnuva düzenlenerek dereceye girenlere çeşitli hediyeler verilecektir.
* Açık Turnuva, Kamp katılımcılarına ücretsiz olacaktır.

PROGRAM

Tarih

Sabah seansı

09.30 – 12.00

Akşam seansı

15.00 – 17.30

Açıklama

20.01.2019

 

Teknik Toplantı

OTELE GİRİŞ

21.01.2019

Antrenman 1

Seviye Belirleme

Antrenman 2

 

22.01.2019

Antrenman 3

Antrenman 4

 

23.01.2019

Antrenman 5

Antrenman 6

 

24.01.2019

Antrenman 7

Antrenman 8

Etkinlik 1

Antrenman veya etkinlik opsiyoneldir.

25.01.2019

Antrenman 9

Antrenman 10

 

26.01.2019

Antrenman 11

Antrenman 12

Etkinlik 2

Antrenman veya etkinlik opsiyoneldir.

27.01.2019

Açık Turnuva

Açık Turnuva

Kamp sonu

KONAKLAMA ve YEMEK

* Konaklama hizmeti opsiyonel olarak 5 yıldızlı otelde sağlanacaktır.
* Konaklama hizmeti tam pansiyon olarak sağlanacak olup açık büfe kahvaltı, set menü öğle yemeği, set menü akşam yemeği ,  yemeklerde alınacak bir adet soft içecek,  otel lobisinde alınacak sıcak içecekler tam pansiyon hizmetine  dahildir.
* Konaklama yapmayan katılımcılar için öğle yemeği ayrıca fiyatlandırılarak set menü şeklinde verilecektir.
* Konaklama oteli antrenman salonuna 7-8 dakika yürüme mesafesindedir.
* Otel misafirleri kapalı havuz, fitness ve sauna ve hamam hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirler.
* Konaklama hizmeti 20 Ocak 2019 Pazar günü akşam yemeği ile başlayarak 27 Ocak Pazar günü sabah kahvaltısı ile sona erecektir.

ANTRENMAN SALONU

* Uluslar arası Performans Kampı İstanbul Tozkoparan Spor Salonu’nda yapılacaktır.

PROFESYONEL ÇEKİMLER

Kampa katılan tüm sporcuların antrenman ve açık turnuva fotoğrafları ile videoları profesyonel olarak çekilecek ve Kamp sonunda kendilerine hediye edilecektir.
Organizasyona ait tüm haber ve duyurular etkinliğin facebook ve instagram hesaplarından yayınlanacaktır.

KAYIT VE ÜCRET BİLGİLERİ

Antrenman Ücretleri

Katılım süresi

Ücret

1 tam gün yemek dahil katılım ücreti

   240 TL

7 tam gün yemekli paket ücreti          

1.500 TL

7 tam gün yemeksiz paket ücreti        

1.200 TL

7 yarım gün paket ücreti

    800 TL

Antrenman ücretleri +kdv'dir.

Konaklamalı Antrenman Paketi Ücretleri

Konaklama Türü

Gece Sayısı

Otel Ücreti

Antrenman Ücreti

Toplam Ücret

Single oda kişi başı

Tam Pansiyon

7

1.750 TL

1.200 TL

2.950 TL

Double oda kişi başı Tam Pansiyon

7

1.050 TL

1.200 TL

2.250 TL

Triple oda kişi başı tam pansiyon

7

1.050 TL

1.200 TL

2.250 TL

Deneyim kazanmak ve gelişim amacıyla kampa katılmak isteyen Antrenörlerden günlük 50 TL katılım ücreti alınacaktır.
Dört ve daha fazla sporcu ile kampa katılacak antrenörlerden ise katılım ücreti alınmayacaktır.

İPTAL VE İADE ŞARTLAR

* Son kayıt tarihi 15 Ocak 2019’dur. 15 Ocak 2019 tarihine kadar yapılan iptallerde katılım ücretinin tamamı iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.
* Kampa katılım ve devam sorumluluğu katılımcıya aittir. Herhangi bir sebeple antrenmanlara katılmayanlara ücret iadesi yapılmaz.

DİĞER HUSUSLAR

* Katılımcıların organizasyon başlangıcında  ve organizasyon sonunda ulaşımları kendilerine aittir.
* Organizatör, antrenman ve maç faaliyetlerinin görüntülerini tanıtım amaçlı kullanılması hakkını saklı tutar.
* Katılımcı sporcular organizatörün ve kamp sorumlusu antrenörlerin belirlediği program çerçevesinde hareket ederler.
* Spor etiği ve ahlakına uygun hareket etmeyen kişiler antrenörlerin raporu doğrultusunda kamptan uzaklaştırılır.
* Kamp süresince yaşanabilecek her türlü kaza, sakatlık ve yaşanabilecek olumsuz durumlarda sorumluluk katılımcıya aittir. Katılımcılar bu riskleri kabul ederek kampa katılır.


Bu haber 2456 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam