13-12-2017 GÜNDEM

Ilıcak Millilerimizi yalnız bırakmadı

Lüksemburg Büyükelçimiz Haluk Ilıcak Millilerimizi ağırladı

Ilıcak Millilerimizi yalnız bırakmadı

Lüksemburg Büyükelçimiz Haluk Ilıcak, ITTF'in Lüksemburg’da düzenlediği Nadir Elmaslar Gelişim Kampı’nda ülkemizi temsil eden Top 10 Avrupa 2.si sporcumuz Özge Yılmaz ve Milli takım antrenörümüz Tuncay Bozkurt'u makamında ağırlandı.

Eylül ayında yine Lüksemburg'da yapılan Büyükler Avrupa Şampiyonası'nda Lüksemburg Büyükelçimiz Haluk Ilıcak ile tanışma imkanı bulduklarını söyleyen TMTF Dış İlişkiler Kurulu Başkanı Samet Polat '' Lüksemburg’da, Sayın büyükelçimizin büyük desteğini görmüştük. Daha sonrasında irtibatı koparmadık. Kamp öncesi de Haluk beyle irtibata geçtik, millilerimiz ile en iyi şekilde ilgileneceğini belirtti. Başkanımız Kerim Koç ta Eylül ayında vermiş olduğu imzalı raket ve forma sözünü unutmadı. Özge ve Tuncay Hocamız kendilerine Federasyonumuz adına takdim ettiler” dedi.
Lüksemburg Büyükelçimiz Haluk Ilıcak'ın ITTF Eğitim Kampında kendilerini kabul etmesinden büyük mutluluk duyduklarını söyleyen  Milli antrenörümüz Tuncay Bozkurt ''Avrupa'nın kara kışında, sımsıcak bir ilgiyle karşılaştık. Sayın Büyükelçimize nazik daveti, ilgisi ve desteği için çok teşekkür ediyoruz. Ülkemizi temsil etmekten her zaman onur duymakla beraber, burada kendimizi yalnız hissetmemenin sevincini yaşıyoruz” diye konuştu.


Bu haber 1733 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam