reklam
04-12-2017 GÜNDEM

HDI SİGORTA ARMA SPOR

HDI SİGORTA ARMA SPOR

HDI SİGORTA ARMA SPOR

HDI Sigorta'dan Arma Spor'a destek

Alman Sigorta devi HDI Sigorta, Masa Tenisi Bayanlar Türkiye 1.Ligi takımı İstanbul Arma Spor'a forma ve isim sponsoru oldu.

İstanbul Arma Spor Kulübü Başkanı Murat İlter, " HDI Sigorta ile yapmış olduğumuz forma ve isim sponsorluğu ile daha da güçlenen takımımız, Süper Lig yolunda emin adımlarla hedefine doğru ilerleyecektir. Türk Masa Tenisine katkılarından ötürü HDI Sigorta'ya teşekkür ediyorum. Gelecek yıllarda da bu birlikteliğin artarak devam edeceğine inanıyorum" dedi.

HDI Sigorta, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Bayanlar 1. Ligi’nde mücadele eden Arma Spor Kulübü bayan masa tenisi takımına isim sponsoru oldu.

Türk sporuna desteğini hız kesmeden sürdüren HDI Sigorta, İstanbul Arma Spor Kulübü bayan masa tenisi takımına isim sponsoru olarak destek sağladı.Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Bayanlar 1. Ligi’nde mücadele eden Arma Spor Kulübü’nün adı 2107-2018 sezonunda ''HDI Sigorta Arma Spor'' olarak tescillendi.

HDI Sigorta, masa tenisinin küçük yaşlardan başlayarak yaşam boyunca herkesin rahatça yapabileceği tek olimpik spor branşı olmasının öneminin bilinciyle; basketbol, voleybol, futbol ve birçok spor dalının yanı sıra bu branşın da destekçisi oldu.

HDI SİGORTA İSTANBUL ARMA SPOR KULÜBÜ HAKKINDA

HDI Sigorta’nın tek destekçisi olduğu İstanbul Arma Spor Kulübü, kısıtlı imkanlar ve mütevazı bütçelerle büyük işler başarıyor. 2017-2018 sezonu Masa Tenisi Bayanlar Türkiye 1. Ligi’nde ''HDI Sigorta Arma Spor'' ismi ile mücadele edecek bayan masa tenisi takımı, bu sene kendi liginde şampiyonluğu hedeflerken bir yandan da milli sporcular yetiştiriyor.

Üyelerinin tamamı spor yazarı ve gazetecilerden oluşan ve olimpik branşlarda faaliyet gösteren İstanbul Arma Spor Kulübü, gençlere doğru, ahlaklı ve centilmence spor yapabilme imkanı sağlayan öncü bir anlayış orta koyuyor. İstanbul Arma Spor, bayan takımı ile 2015 yılında Türkiye liglerine katılma kararı aldıktan sonra, kuruluşunun üstünden sadece 2 yıl geçmesine rağmen büyük bir başarıya imza atmıştır.Masa tenisinde Türkiye 1.Ligi’ne yükselen İstanbul Arma Spor, 2017-2018 sezonunda oynadığı tüm maçları kazanarak ligin 1. etabını lider olarak tamamlamıştır.


Bu haber 1827 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam