reklam
26-07-2017 TURNUVA

Forum buluşması 2.kez Pendik'te yapıldı

Bu yıl ikinci kez Pendik Belediye Spor'un ev sahipliğinde düzenlenen Masa Tenisi Forum Turnuvası,200'ün üzerinde sporcunun katılımı ile yapıldı.

Forum buluşması 2.kez Pendik'te yapıldı

Bu yıl ikinci kez Pendik Belediye Spor'un ev sahipliğinde 22-23 Temmuz tarihlerinde düzenlenen Masa Tenisi Forum Turnuvası, 17 farklı şehirden 200'ün üzerinde sporcunun katılımı ile yapıldı. Turnuvaya ev sahipliği yapan Pendik Belediye Spor, turnuvaya katılan sporculara anı tişörtü ve iki gün boyunca öğlen yemeği verdi.
Toplam 2 salon ve 20 masada gerçekleştirilen Turnuvanın ilk günü takım maçları yapıldı ve toplam 52 takım müsabakalara katıldı.

Takım maçları sonucunda, Emrullah DEMİR, Ali Serdar KARABULUT ve Ahmet KILIÇ'tan oluşan takım birinciliği kazanırken, Yalçın YAZGAN, Ozan KAMIŞ, Mehmet ERTAV'dan oluşan takım ikinci, Berkay KARTÜRK, Adem TUNCEL ve Berke ÇELİK'ten oluşan takım üçüncü, Sadıkcan TAŞ, Mehmet E. Özbağcı ve Bülent NOMER'den oluşan takım ise dördüncülüğü elde etti.

Turnuvanın ikinci günü ise Ferdi müsabakalar yapıldı.
Ferdi müsabakalar sporcuların oyun seviyesine göre üç ayrı kategoride düzenlendi. Üst düzey oyuncular Kırmızı grup, orta seviye oyuncular Mavi grup ve başlangıç seviyesi oyuncular ise Yeşil grup olarak adlandırıldı.
Kırmızı grupta , Gaziosmanpaşa Bld. Spor'dan Sina KEYHAN birinci, Kocaeli Kağıt Spor'dan  Onur Seymen ikinci, İstanbul DSİ'den Kaan ŞİŞMANOĞLU üçüncü, Pendik Belediye Spor'dan Ümit ÖZTÜRK dördüncü sırayı aldı.
Mavi Grupta, Velihan ÇAYHAN ilk sırayı alırken, Ahmet KILIÇ ikinci, Ramazan KURU üçüncü, Hüseyin GÜMÜŞ dördüncü,
Yeşil Grupta ise Alp TÜZMEN birinci, Mücahit GÜVEN ikinci, Serpil PINAR üççüncü, Özen ATLIHAN dördüncülüğü elde etti.


Bu haber 4852 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TURNUVA HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam