reklam
18-02-2018 TURNUVA

Fonex Press Cup sahibini buldu

İstanbul Arma Spor Kulübü tarafından düzenlenen Fonex Press Cup, Beyoğluspor Kulübü Spor Salonunda yapıldı.

Fonex Press Cup sahibini buldu

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nun ''2 Milyon Kişiye Masa Tenisi Oynatıyoruz'' projesi kapsamında İstanbul Arma Spor Kulübü tarafından Fonex Kozmetik Ana sponsorluğunda, Coliseum Fitness ve Spor İstanbul'un katkılarıyla düzenlenen Fonex Press Cup, Beyoğluspor Kulübü Spor Salonunda yapıldı.

Çok sayıda basın mensubunun katıldığı turnuva renkli görüntülere sahne oldu. İki seans olarak yapılan maçların ilk seansında katılımcılar oyun seviyelerine göre gruplandırıldılar.
Beyaz A, Beyaz B, Kırmızı A, Kırmızı B, Yeşil A, Yeşil B, Mavi A ve Mavi B gruplarında ilk iki sırayı elde edenler çapraz yarı final, kazananlar ise final maçı oynadılar.
Beyaz Kategoride Gündem Gazetesi'nden Özkan Eminoğlu birinci, Bakhabere.com'dan  Mustafa Çamdereli ikinci, Yeni Haber Gazetesi'nden Nihat Bostan üçüncü oldu.
Kırmızı Kategoride ilk iki sırayı Tek Rumeli TV çalışanları alırken, Serdar Yiğit birinci, Yasin Serhat ikinci oldu. Aktüel'den Osman İslam ise üçüncü sırayı aldı.
Yeşil Kategoride Show TV'den Kadir Şanlı birinciliği kazanırken, Le Sport Magazine'den Hakan Nergis ikinci,  A-Spor'dan Ali Orkun Köse üçüncü oldu.
Dereceye girenlere madalya ve sponsor firmalarca çeşitli hediyeler verildi.

Turnuvanın ikinci seansında ise basın mensupları Fonex Kupası için mücadele ettiler. Elemeli tek maç üzerinden yapılan karşılaşmalar, son derece çekişmeli geçerken finalde Bakhabere.com'dan Mustafa Çamdereli 'yi mağlup eden Tek Rumeli TV'den  Serdar Yiğit, Fonex Kupası'nın sahibi oldu.Maçlar sonunda En Centilmen Sporcu Ödülünü Yeni Şafak Gazetesinden Engin Albayrak alırken ödülünü Gençlik ve Spor Spor İl Müdürlüğü Basın Danışmanı Ahmet Tüzün verdi. Servis atışlarından en fazla sayıyı alarak, Turnuvanın En Şanslı Oyuncusu ödülünü kazanan Aktüel Gazetesi Genel Yayn Yönetmeni Osman İslam’a ise ödülünü Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak takdim etti.

Turnuvayı iki birincilikle tamamlayan Tek Rumeli TV'den Serdar Yiğit, ''Çok güzel bir etkinlik oldu. Hem kırmızı grup birincilik madalyasını, hem de Fonex Kupası'nı kazandım. Benim için unutulmaz bir hafta sonu oldu. Yıllar sonra Masa Tenisi oynama fırsatı buldum. Çok çekişmeli ve heyecanlı maçlar oldu'' dedi.

Medya CuPendik ve Fonex Press Cup ile basın mensuplarının Masa Tenisi'ni çok sevdiğini söyleyen İstanbul Arma Spor Kulübü Başkanı ve aynı zamanda TMTF Basın Kurulu Başkanı Murat İlter, ''Çok güzel bir turnuva oldu. Fonex Kozmetik, Coliseum Fitness ve Spor İstanbul'a, ayrıca bu turnuvaya ev sahipliği yapan Beyoğluspor'a çok teşekkür ederiz.  Masa Tenisi Basın Turnuvalarını değişik ilçelerde düzenlemeye devam edeceğiz'' diye konuştu.


HABER VİDEOSUBu haber 891 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TURNUVA HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam