reklam
02-10-2017 GÜNDEM

Çorum Spor İhtisas'a iki yıldız daha

Çorum Spor İhtisas'a iki yıldız daha ...

Çorum Spor İhtisas'a iki yıldız daha

Hem yaptığı flaş transferlerle, hem de alt yapıdaki çalışmalarıyla tüm dikkatleri üzerinde toplayan Çorum Spor İhtisas, iki yıldızı daha renklerine bağladı.
Malatya Büyükşehir bayan takımının iki başarılı oyuncusu Derya Tuncal ve Sedef Karadağ, oyuncu olarak olmasa da antrenör olarak Çorum Spor İhtisas Kulübü ile anlaştı. Lig maçlarında yine Malatya adına maçlara çıkacak olan iki çiçeği burnunda antrenörler, Çorum Spor İhtisas alt yapısının başarısı için yıldız, küçük ve minik yaş gruplarındaki oyuncuları çalıştıracaklar.
Türkiye'de bayan antrenör sıkıntısnın yaşandığı bir dönemde iki başarılı bayan antrenörü Çorum masa tenisine kazandırarak bir kez daha tüm dikkatleri üzerinde toplayan Çorum Spor İhtisas takımı baş antrenörü Mesut Kuşgöz ''Sporculuklarıyla kendilerini ispat etmiş olan iki bayan antrenörü renklerimize katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu arkadaşlarla aynı zamanda Özel sporcular masa tenisi çalışmalarından da birlikte görev yapma şansı bulmuştuk. Arkadaşlarımız hem normal sporcularla, hem de özel sporcularla ilgilenecekler. 2020 Olimpiyatlarına kadar olan bir dönemi kapsayan bir projenin ilk ayağını gerçekleştirdik. Bu iki bayan antrenörümüzün katılımıyla Spor İhtisas yükselişini sürdürecektir'' diye konuştu.
Antrenör olarak Çorum'a yerleşen Derya Tuncal ve Sedef Karadağ ise Çorum Spor İhtisas çatısı altında olmaktan duydukları memnuniyeti Masa Tenisi Dünyası ile paylaştılar.
Rize'de yapılan Yıldızlar Ferdi Türkiye Şampiyonasında Derya Tuncal ve Sedef Karadağ, Çorum Spor İhtisas takımının yıldız sporcuları ile ilk müsabakalarına çıktılar.


 


Bu haber 1734 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam