12-11-2018 GÜNDEM

BAŞKAN KERİM KOÇ VEDA ETTİ

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç,

BAŞKAN KERİM KOÇ VEDA ETTİ

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç, Masa Tenisi camiasına veda ederek, görevinden istifa etti.
2016 Kasım ayında yapılan Olağan Genel Kurul ile Başkanlık görevine getirilen Kerim Koç, iki yıllık görev süresinin ardından 12 Kasım 2018 günü istifasını Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'na sundu. İstifası Yönetim Kurulu tarafından kabul edilen Koç, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinden Belediye Başkanlığına aday olacak.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu resmi sitesinden yapılan açıklamada, Başkanın veda yazısına yer verildi. Yazısında Türkiye Masa Tenisi camiasına seslenen Kerim Koç, bir Masa Tenisi sevdalısı olarak her koşulda Masa Tenisi sporuna katkı vermeye devam edeceğini belirtti. 

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç'un Masa Tenisi camiasına veda yazısı
Değerli Masa Tenisi Camiamız
27 Kasım 2016 tarihinde saygıdeğer delegelerimizin teveccühüyle görevimize başlamıştık. 12 Kasım 2018 tarihi itibariyle İstanbul/Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adaylığına başvurmak üzere Federasyon Başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım. İki yıllık görev süresi boyunca yaşadığımız güzel anılar ve dostluklar baki kalacaktır. Bir Masa Tenisi sevdalısı olarak her koşulda Masa Tenisi sporuna katkı vermeye devam edeceğiz. Kubbede hoş sada bırakabildiysek ne mutlu bizlere.
Kalın sağlıcakla...
Saygılarımla...
Kerim KOÇ

Bu haber 972 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam