25-02-2018 MİLLİ TAKIM

Avrupa'da Milli mesai

Erkek ve Bayan A Milli takımlarımız 2019 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu maçlarına çıkacaklar

Avrupa'da Milli mesai

2019 Bayanlar Avrupa Takım Şampiyonası Grup Elemelerinde mücadele eden Erkek ve Bayan A Milli Masa Tenisi Takımımız ilk maçlarını 27 Şubat 2018 Salı günü oynayacaklar.

Antrenör Sunay Atakan yönetiminde Sibel Altınkaya, Özge Yılmaz, Gülpembe Özkaya, ve Melek Hu'dan oluşan A Milli Bayan Masa Tenisi Takımımız, 2019 Bayanlar Avrupa Takım Şampiyonası Elemeleri B2 Grubunda ilk maçını Estonya ile 27 Şubat 2018 Salı günü saat 19:30'da İstanbul Tozkoparan Spor Salonunda yapacak. Millilerimiz karşısında Estonya A Bayan Milli takımında Lidia Andreeva, Valeria Petrova ve Airi Avameri forma giyecek. A Milli Bayan Masa Tenisi Takımımız, Estonya ile en son olarak 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde karşılaşmış ve İstanbul'da oynanan maçı Millilerimiz 3-1 kazanmıştı.

Antrenör Onur Germeyanoğlu  yönetiminde İbrahim Gündüz, Ziver Gündüz, Talha Yiğenler ve Ahmet Li'den oluşan A Milli Erkek Masa Tenisi Takımımız, 2019 Bayanlar Avrupa Takım Şampiyonası Elemeleri A4 Grubunda ilk maçını Hırvatistan ile 27 Şubat 2018 Salı günü TSİ saat 20:00'de Hırvatistan'ın Varazdin kentinde Sport Hall Arena'da yapacak. Millilerimiz karşısında Hırvatistan A Erkek Milli takımında Tomislav Pucar, Andrej Gacina, Tomislav Kolarek ve Frane Kojic forma giyecek.  A Milli Erkek Masa Tenisi Takımımız, Hırvatistan ile en son olarak 2009 Akdeniz Oyunlarında karşılaşmış ve Pescara'da oynanan maçı Millilerimiz 3-1 kaybetmişti.

 


Bu haber 703 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER MİLLİ TAKIM HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam