24-06-2017 AVRUPA

Avrupa Veteran Şampiyonası İsveç'de başlıyor

ETTU tarafından düzenlenen Avrupa Veteran Şampiyonası İsveç'in Helsingborg kentinde 26 Haziran-1 Temmuz tarihleri ​​arasında düzenlenecek.

Avrupa Veteran Şampiyonası İsveç'de başlıyor

ETTU tarafından düzenlenen Avrupa Veteran Şampiyonası İsveç'in Helsingborg kentinde 26 Haziran-1 Temmuz tarihleri ​​arasında düzenlenecek. Erkekelrde ve kadınlarda 16 kategoride toplam  2100 sporcunun katılacağı Şampiyonada Türkiye'yi 20 sporcu temsil edecek.

EVC 2017 turnuva drektörü Anders Karlsson "Birkaç yıl hazırlandıktan sonra nihayet buradayız ve tüm misafirlerimizi selamlamak için hazırız. Helsingborg'da daha önce burada düzenlenen turnuvalar ve etkinlikler tecrübemiz var. Bu tür etkinliklerin meydan okuması elbette katılımcı sayısına sahip ancak hem arenada hem de güzel şehirde harika bir turnuva ve tecrübe olacağından eminiz "dedi.

Avrupa Veteran Şampiyonası EVC 2017'de Türkiye adına 7 kategoride toplam 20 sporcu mücadele edecek. Erkekler 40 yaş üstünde Sabri Cataklı, Fahrettin Ekmekçi, Serdar Ergintürk, Murat Eriş, Paata Pirtskhalava, Saim Polatkan, 50 yaş üstünde Atilla Aydın, Savaş Ertufan, Sinan İncegöz, Davit Kumru, 70 yaş üstünde Nurdoğan Altınışık, 80 yaş üstünde Cahit Aksoy, Oktay Aras, Kadınlar 40 yaş üstünde Özlem Özer, Saadet Tekeş, 50 yaş üstünde Yeşim Akdeniz, Işık Ertufan, Secgin Uncu, 60 yaş üstünde Nilgün Altınışık, Mehlika Basut mücadele edecek.


Bu haber 1510 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER AVRUPA HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam