reklam
02-04-2016 LİGLER

2.lig'de sezon finali

Zonguldak'da devam eden Türkiye 2.Ligi'nde erkeklerde ve bayanlarda 1.Lig'e çıkan 2'şer takım belli oldu. Son takımlar Pazar günü oynanacak maçlardan sonra belli olacak.

2.lig'de sezon finali

Türkiye Masa Tenisi 2.Ligi 4.etap sezon finalinde ikinci gün geride kaldı. Bayanlarda Pendik Belediyesi ve Balıkesir Bu Piliç spor, Türkiye 1.Ligi'ne çıkmayı garantilediler. 1.lig'e çıkacak üçüncü ve son takım 3 Nisan Pazar günü oynanacak olan maçlardan sonra belli olacak. Trabzonspor ve Ankara Masa Der'in 1.Lig'e çıkma şansları devam ediyor. Trabzonspor ile MasaDer arasında 3 Nisan Pazar günü saat 9.30'da oynanacak maç büyük olasılıkla 1.Lige çıkacak son takımı belirleyecek. Son maçlada ise Trabzonspor, Büyük Kolej ile, Masa Der ise çıkmayı garantileyen, ancak 1.lik mücadelesi veren Pendik Belediyesi ile karşılaşacak. 

Erkeklerde ise Ankara EÜAŞ birinci olarak, İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi ise ikinci olarak 1. Lig'e çıkmayı garantiledi. 1.Lig'e çıkacak olan son takım 3 Nisan Pazar günü oynanacak olan maçlardan sonra belli olacak. Aynı puana sahip iki takımdan BŞ. Belediyesi Ankaraspor ve Düzce Divapanspor'un şansları devam ediyor. BŞ. Belediyesi Ankaraspor, BEMTED ve Margenç ile Düzce Divapan ise Margenç ve Hatay Enis Özel Spor ile karşılaşacak. Her iki takımda maçlarını kazanması halinde ikili averajda  BŞ.Belediyesi Ankaraspor  üçüncü sırayı alarak 1.Lig'e çıkacak son takım olacak.
 

 


Bu haber 1566 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER LİGLER HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam